bicer@bilancoanaliz.com | (+90) 224 453 3815

> Anasayfa > Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

Vizyonumuz; küçük ve orta ölçekli işletmelerin ihtiyaç duyduğu çözümleri, yeni teknolojileri ve bulut yapıları kullanarak, uygun maliyetlerle, tek bir platformda ve kolay bir formda müşterilerimize sunmak.

Tek hedefimiz var "FAYDA" sağlamak

Bizde bir işletmeyiz ve bizimde ihtiyaçlarımız var. Bu kadar farklı ihtiyaç için teknolojik destek olmadan işin içinden çıkmak çok zor dedik ve yola çıktık. Piyasada her ihtiyaç için üretilmiş farklı bir çözüm mutlaka vardı ancak hepsi için ayrı abonelik ayrı ödeme yapmak gerekiyordu. Tamam dedik olsun kullanalım. Bu seferde entegrasyon problemini nasıl aşacağız diye düşündük yine olmadı. Kolları sıvadık ve öncelikle işlerimizi kolaylaştıracak tüm ihtiyaçlarımıza cevap veren kullanımı kolay kullanıcı dostu bir şeyler tasarladık baktık ki güzel oldu. Bunu neden buna ihtiyacı olan herkesle paylaşmayalım dedik. İşte işim kolay böyle çıktı ortaya... İşlerinizi kolaylaştıracağımızdan eminiz çünkü kullanmadığımız beğenmediğimiz hiçbir uygulamayı size sunmayacağız...

Yatırımcılarımız

Çıktığımız bu yolda bizimle aynı hedefe inanan ve bize farklı vizyonlar kazandıran yatırımcılarımız

iarge yazılım ltd. şti

Kurumsal firmalara yazılım alanında çözüm ortaklığı yapan şirket özellikle mobil destekli projeler üretmektedir. Nesnelerin akıllandırılması ve endüstri 4.0 alanlarında arge çalışmaları yapmaktadır. Firma iş dünyasının ihtiyacı olan teknoloji ile bilgi teknolojileri arasındaki geçişte, süreçsel bakış açısıyla ihtiyaçları tam olarak anlamak ve ihtiyacı tam karşılayacak çözümler üretmeyi hedeflemektedir.
iarge yazılım

biçer bilanço analiz ltd. şti.

Şirket 2000 yılında kurulmuş ve kısa sürede müşterilerine geniş bir hizmet portföyü sunarak seçkin ve tercih edilen mali müşavirlik ve danışmanlık firmalarından biri olmuştur. Firmaların mali ve vergi konulara ilişkin yasal zorunlulukları yerine getirirken, ilgili süreçte işletmesel faaliyetlerinde karar alma ve yönetim adımlarında doğru, anlaşılır, güvenilir ve sürekli bilgi akışını sağlamak ve oluşacak tüm sorunlarda çözüm ortağı olmaktır.
biçer bilanço